DESTEK

ÜRÜN DESTEĞİ

games.konami-europe.com/support
Konami Digital Entertainment BV
14-16 Sheet Street
Windsor
SL4 1BG
+44 (0) 1253 885583
(Birleşik Krallık telefon numarası. Arama ücretleri değişebilir – lütfen ayrıntılar için sağlayıcınızla irtibata geçin.)

Bizimle e-posta üzerinden irtibata geçin

E-posta üzerinden irtibata geçmek için lütfen online iletişim formumuzu doldurun.
https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/#!/

YASAL UYARI

  • Konami, ürünlerini geliştirmek üzere sürekli olarak çaba gösterir. Bunun sonucu olarak bu ürün, satın alınma tarihine bağlı olarak diğerine göre farklılık gösterebilir. Lütfen Konami'nin bu tip geliştirmeler ile ilgili sizi bilgilendiremeyeceğini göz önünde bulundurun.
  • Lütfen bu oyunu oynarken kullandığınız televizyona bağlı olan kumanda girişlerinizin ekrandaki görüntülerle uyumsuz olabileceğini göz önünde bulundurun. Bu gibi durumlarda lütfen video oyunlarının televizyonunuzla uyumu hakkında Televizyonunuzun üreticisine danışın.

GÜNCELLEMELER

Oyun deneyimini iyileştirmek için bu oyunda çevrimiçi güncellemeler yapılabileceğinden, tüm müşterilerimizin internet bağlantısına sahip olmasını şiddetle tavsiye ederiz. Müşterilerin internet bağlantıları olmaması nedeniyle güncellemeleri alamamasından KONAMİ sorumlu tutulamaz.

This game is presented in Dolby® Digital 5.1 surround sound. Connect your SONY® PlayStation®4 to a sound system with Dolby Digital technology using a digital optical cable or HDMI cable. From the PlayStation®4 dashboard, choose Settings, Sound and Screen, Audio Output Settings. Under the "Primary Output Port" menu, select either HDMI Out or Digital Out (Optical) depending on the connection you are using. Finally, under the "Audio Format (Priority)" menu select "Bitstream (Dolby)" to experience the excitement of surround sound.

Dolby and the double-D symbol are trademarks of Dolby Laboratories.

This software is based in part on the work of the Independent JPEG Group.