myClub

myClub hem BİL hem de oyuncu rakiplere karşı koyabileceğiniz orijinal takımınızı oluşturmak için size bir platform sunan çevrimiçi bir moddur.

myClub NEDİR

Doğru menajerleri ve oyuncuları alarak kendi takımınızı kurun. Doğru menajerleri ve oyuncuları (maç yapan bir takım) bir araya getirerek takım kurun. Hem insan hem BİL tüm rakiplere karşı gelin ve oyuncularınızı çalıştırarak Takımıızı daha güçlü yapın.

myClub’DAKİ YENİ ÖZELLİKLER

myClub’a pek çok yeni özellik eklendi. İdeal takımınızı kurmanın ve geliştirilmiş sistemimizde maçlara katılmanın tadını çıkarın!

ÖNE ÇIKAN OYUNCULAR

myClub'a yeni "Öne Çıkan Oyuncular" özelliği eklendi. Bu oyuncular, hafta sonunda düzenlenen maçlarda sıra dışı bir performans sergileyen oyuncular arasından haftalık olarak seçilir. Ayrıca PES partner kulüplerinden bir dizi Öne Çıkan Oyuncu da alınabilir. Olağanüstü maç performanslarını yansıtmak için Öne Çıkan Oyuncular, myClub'a kendilerinin normal versiyonlarından daha yüksek istatistiklere sahip olarak eklenir.

Aynı oyuncunun hem normal hem de öne çıkan versiyonlarına sahip olabilirsiniz fakat ikisine birden aynı kadroda yer veremezsiniz.

TAKAS

Artık aynı nadirlikteki aynı üç oyuncunun karşılığında Hedefler Listenizden bir oyuncuyla sözleşme imzalayabilirsiniz. Takas gerçekleştirildikten sonra yeni transfer edilen oyuncu 1. Sv. olur.

Takasta aynı oyuncunun farklı varyasyonlarına yer verilemez.

Yeni Antrenörler

Oyuna iki yeni antrenör türü ekledik.

Beceri Antrenörü Bu antrenör, boş bir beceri yuvası (9 veya daha az) olan bir oyuncuya rastgele bir beceri verebilir. Aynı oyuncuya tekrar antrenman yaptırdığınızda bu becerinin üstüne yazılır. Verilen beceri, oyuncunun pozisyonuna göre belirlenir.
Pozisyon Antrenörü Bu antrenör, özellikle oyuncunun uygunluğu düşük olduğunda (zayıf bir renkle gösterilir) bir oyuncunun belli bir pozisyona uygunluğunu artırabilir. Birden fazla pozisyona uygun olmayan oyuncular için düşük uygunlukta hiçbir pozisyon kalmayıncaya kadar oyuncuyu bu antrenörle çalıştırabilirsiniz (hangi pozisyonların gelişeceği rastgele olarak seçilir).

SIRALAMAYA DAYALI EŞLEŞTİRME

Önceki Klasmanlar ve Klasmanlar (SİM) modlarının yerine PES 2019'da 1'e 1 "Sıralamaya Dayalı Eşleştirmeler" ve ayrıca "Sıralamaya Dayalı Eşleştirmeler (SİM)" getirdik ve bu ikinci mod, Menajer modunda oynanıyor.

Alkış

Bu yeni eklenen derece sistemi, bir kullanıcının online rekabetçi maçlardaki yeteneğini gösteriyor. Başlangıçtaki Alkışınız, çaylaklık döneminiz (ilk 10 rekabetçi maçınız) bittikten sonraki dereceniz tarafından belirleniyor. Bunun ardından dereceniz belli bir seviyeye her ulaştığında Alkışınız artıyor.

HAFTALIK PES LEAGUE

PES 2019'da başka bir yenilik olarak her hafta benzer beceri seviyesindeki kullanıcılar, sıralamaya dayalı Haftalık PES League maçlarında karşı karşıya geliyor. Her maçın ardından Haftalık Puanı kazanacaksınız ve toplam puanınıza göre sıralama mücadelesi vereceksiniz. Haftalık PES League sıralamaları her hafta sıfırlanır fakat hangi klasmanda oynayacağınız, genel sıralamanıza göre belirlenir.
Ayrıca final grup sıralamanız ne kadar GP kazanacağınızı belirler ve Haftalık PES League'e sadece çaylaklık döneminizi tamamladıktan sonra girebilirsiniz.

Sıralamaya dayalı eşleştirmeler oynamak Alkışınızı artırır ve size Haftalık PES League'de bir yer kazandırır.

Her Klasmandaki kişi sayısı, bakımın ardından haftalık olarak değişecektir.

myClub NASIL ÇALIŞIR

1Oyuncu ve Menajer Sözleşmeleri

İlk yapmanız gereken şey, bir menajerle ve oyuncularla sözleşme imzalamak. Bir Yetenek Avcısı veya Temsilci kullanarak oyuncularla sözleşme imzalayabilirsiniz!

2Takım Yönetimi ve Oyuncu Gelişimi

Takımınızı kurarken oyuncu maliyetini ve oyuncunun taktiklerinize uygunluğunu göz önünde bulundurun. Kullanabileceğiniz taktikler, menajerinize bağlıdır. Ayrıca oyuncularınızı geliştirmeyi de unutmayın!

3MAÇ

Diğer kullanıcılara ya da BİL'e karşı oynayın! Maç oynamak oyuncularınızı geliştirir ve size Yetenek Avcısı ve GP gibi ödüller kazandırır ve takımınızı güçlendirmek söz konusu olduğunda bunların hepsi çok değerlidir.

Antrenöre Dönüş ve Oyuncuları Çalıştır

Takımınızdaki bir oyuncuyu antrenör yapabilirsiniz. myClub'da "Antrenman" menüsünden bir antrenörü kullanarak oyuncularınızı çalıştırabilirsiniz. Antrenman oyuncunun seviyesini yükseltir. Bir oyuncunun seviyesi yükseldiğinde, yeteneği artar ve takımınız güçlenir.
Antrenman bittiğinde antrenörün takımdan ayrılacağını unutmayın.

SÖZLEŞME SÜRESİ

Hem oyuncuların hem de menajerlerin katılabilecekleri maç sayısı kontratlarının şartlarına bağlıdır.Hem oyuncuların hem de menajerlerin katılabilecekleri maç sayısı kontratlarının şartlarına bağlıdır. Kontrat süresi bittiğinde, oyuncu / menajer artık maçlara katılamaz.

Oyuncular, sözleşmeleri bitse bile kulüp kayıtlarında kalır fakat maçlarda yer alamaz.

Kiralık olan oyuncular, kiralık dönemi bitince ayrılır.

OYUNCU YORGUNLUĞU

Oyuncular maçlarda oynadıklarında yorulurlar. Sonraki maçlarda onları dinlendirerek veya anlık iyileşme sağlayan eşyaları kullanarak toparlanmalarına yardım edebilirsiniz.

TAKIM RUHU

"Takım Ruhu" Takımdaki ilişkilerin ne kadar iyi olduğunu gösterir. Takım Ruhu menajerin Takım Talimatlarına uygun oyuncuları seçtikçe artar. Yüksek takım ruhu doğal olarak daha iyi takım oyunu sağlar.
Menajerlerin "Yönetim Yeteneği" seviyesi varken oyuncular "Maliyet" ile kategorize edilir. Toplam maliyet menajerin Yönetim Yeteneğini aşarsa, Takım Ruhu ciddi şekilde düşer.

myClub PARALARI VE GP

"myClub Paraları" ve "GP" oyun içi para birimidir. Bağımsız oyuncu, menajer alırken, oyuncu kiralarken, menajer ve oyuncu sözleşmelerini yenilerken ve oyuncuların yorgunluktan kurtulmaları için kullanılır.

myClub PARASI

Gerçek dünya parası ile satın alınan oyun içi para birimi. Satın almak için lütfen menüye gidin ve "myClub Mağazası"ndan "myClub Parası Satın Al" seçeneğini seçin.

GP

Temelde maç ödülü olarak kazanılan oyun içi para birimi çeşididir. Ayrıca oyundaki başarıları açarak da elde edilebilir (mutlaka myClub olması gerekmez).

Yetenek Avcısı Müzayedesi

Müzayedede satılan Yetenek Avcıları için teklif verebilirsiniz. Favori Yetenek Avcılarınızdan birini Müzayede Listesinde bulursanız GP ile teklif yapın. Teklif penceresinin sınırlı olduğunu ve aynı Yetenek Avcısı için ikiden fazla kullanıcının teklif yapması halinde, Final Turu başlar ve en yüksek teklife veren kullanıcı kazanır. Mevcut oyuncu alanını tek bir adaya indirdiğinizde o oyuncuyu takımınıza katmanız garanti olur.